Як вибрати декоративний багет на стелю?

Як вибрати декоративний багет на стелю?

У більшості випадків приміщення не можуть похвалитися ідеальними кутами між стелею і стінами, тому їх доводиться маскувати та декорувати. У цьому випадку завжди буде доречним використання стельового багета. Він чудово приховає усі недоліки на стику і внесе в інтер’єр помешкання певну ізюминку.

Щоб ідеально підібрати багет до вашої кімнати потрібно врахувати розміри кімнати, стиль дизайну, матеріали, якими оздоблене приміщення. Також не останню роль тут відіграє і ціна.

Поліуретанові багети ціна у Львові

Особливості поліуретанового плінтуса для стелі

На сьогоднішній день стельові плінтуси виконують роль оздоби, лише при монтуванні натяжних стель може виконувати роль деталі, що кріпить стелю. Вибір плінтусів різноманітний, проте ми детальніше зупинимося на плінтусах, виготовлених із поліуретану. Поліуретан - достатньо міцний та гнучкий матеріал, що дозволяє використовувати його навіть на недостатньо рівних поверхнях, варто лише приклеїти спеціальним клеєм і він служитиме роками. Поліуретанові багети стійкі до перепадів температур, підвищеної вологості повітря, присутність каучуку дає можливість отримати карніз, що достатньо гнучкий. До того ж виглядають вони дуже стильно, вишукано та благородно.

Багети на стелю ціна у Львові

Чому саме поліуретанові багети?

Враховуючи ці переваги стельові плінтуси широко використовуються при  оформленні інтер’єру як квартир, так і заміських будинків. Проте слід не забувати, що вони можуть стати окрасою приміщення, але може бути і навпаки. Тому при його виборі необхідно враховувати візуальні пропорції: до високих стін краще будуть дивитися широкі багети, не варто використовувати багети темних кольорів при низьких стелях, при багаторівневих стелях краще використовувати неширокий багет, щоб конструкція не видавалася громіздкою.

Отже, від правильного вибору стельового багета в значній мірі залежить вигляд, а також візуальна площа помешкання. Тому переглядаючи колекції стельових багетів варто прислухатися до порад професіоналів, а не завжди покладатися на свої вподобання.

Купити поліуретанові багети у Львові ви зможете на нашому сайті з доставкою додому або  у нашому магазині на вул. Богдана Хмельницького, 106.