Професійні інструменти від компанії The Wooster Brush Company - ваш надійний компаньйон в роботі

Кожен із нас хоча би раз у житті робив удома ремонт. Навіть якщо ви не професійний маляр чи будівельник, валик від пензлика відрізнить кожен чоловік. І кожен чоловік скаже, наскільки важливою є якість інструментів, які використовуються під час ремонту, адже неякісним малярним інструментом зробити хороше та надійне покриття неможливо. У наших магазинах пропонують найширший асортимент товару, проте ми хочемо детально зупинитися і розповісти вам саме про малярний інструмент компанії «Wooster», адже ця американська фірма знана на ринку уже із 1851 року. Такою історією може похвалитися далеко не кожен виробник малярних інструментів у світі.

Історія компанії Вустер Wooster

Отже, зупинимося детальніше на історії створення компанії «The Wooster Brush Company». Як уже згадувалося раніше, вона була заснована у США 1851 року. Її засновником виступав  Адам Фосс, який переїхав із штату Пенсильванія в Огайо, де він хотів відкрити магазин малярних інструментів. Цей підприємливий чоловік почав із того, що  виготовляв пензлики вручну у невеликій двоповерховій будівлі в Огайо. Потім продавав ці вироби пропонуючи їх покупцям безпосередньо біля дверей їхнього будинку. Так він поширював свою продукцію по цілому штату. Лише у 1909 році компанія «The Wooster Brush Company» купила землю  на Медісон-авеню, де і було побудовано новий завод. Хоча розміри приміщення були скромними, всього 21 метр у ширину та 61 метр у довжину, це приміщення перевершувало попереднє у три рази.  Ця компанія завжди вирізнялася своєю стабільністю і навіть їхня штаб-квартира до сих пір знаходиться на Медісон-авеню у Вустері, штат Огайо. Проте з цього часу, як її засновником виступив Адам Фосс, у компанії змінилося тільки девять президентів. Вільям С. Fagert, який став президентом компанії 1 серпня 2010 року, мав попередній досвід роботи у цій компанії 25 років! За свою 160 річну історію компанія вустер прославилася і не тільки якісною продукцією, але і багатьма популярними сьогодні винаходами ми завдячуємо працівникам саме цієї компанії.

Мало хто із нас може похвалитися знаннями, що скошені пензлики, призначені для фарбування у важкодоступних місцях, є винаходом власне цієї компанії. Їм ми завдячуємо і винаходом «Фосс-набору» для процесу цементування щетини у пензликах, і застосуванням нейлонової нитки при виробництві пензликів для латексних фарбів, і  створення спеціальних технологій Exploded-Tip®, які за рахунок розщеплення щетини на кінчиках пензлика, забезпечують їм м’ягкість, і створення синтетичних тканин для валиків, що стали промисловим стандартом вустер. Проте у компанії не зупиняються на досягнутому, а й надалі щороку продовжують усіх дивувати своїми новаторськими розробками.  Кожного року вустер розробляє та впроваджує на ринку набагато більше нової продукції, ніж інші компанії із цього сегменту.

Чому ми вибрали інструмент саме бренду вустер?

Компанія «The Wooster Brush Company» існує на ринку вже дуже багато років і надзвичайно гордиться своєю історією, історією, яка передається із покоління у покоління і займає вагому нішу у світовому виробництві малярних інструментів. Якість, надійність, новаторство – ось як коротко можна охарактеризувати інструменти їхнього виробництва. Чи вам потрібен валик, чи пензлик, чи кювета, чи телескопічна ручка, ви можете бути впевненими, що вибравши ці інструменти під брендом вустер, ви отримаєте найкраще. Адже якість та надійність – це про вустер.

Де можна купити продукцію вустер у Львові?

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, ви можете купити потрібні вам інструменти безпосередньо у Львові не виходячи із дому. Вибравши на нашому сайті потрібну вам річ, ви можете бути упевненими у тому, що її доставлять вам швидко, вона буде якісною та надійною. Продукцію у нашому інтернет-магазині можна переглянути кожного дня, 24 години на добу, вичерпну та достовірну інформацію вам нададуть наші спеціалісти, якщо ви зателефонуєте за номером +38 (098)-45-768-71. Компанія «Wooster» за ці роки підкорила багато вершин, думаємо, що ваша їм також під силу.