Про нас

Vizytdecor - найширший асортимент декоративних та лакофарбових матеріалів у Львові

Ми завжди хочемо оточити себе у повсякденному житті затишком та комфортом. Надати нашому помешканню цих якостей, а ще елегантності, вишуканості та індивідуальності можна за допомогою вдалих та професійних дизайнерських рішень при здійсненні ремонту будинку. Але щоб усе було справді бездоганним, роботи потрібно виконувати високоякісними та екологічно чистими матеріалами. Саме такі знайдете у нашому салоні-гуртовні “Візитдекор”, адже тільки у нас найширший асортимент матеріалів для оздоблення інтер’єрів та екстер’єрів від найвідоміших європейських брендів. Грунтівки, фарби, декоративні штукатурки таких європейських виробників як Ecorson (Польща), NOVACOLOR (Італія), Decorazioni Rivedil (Італія), Colorificio Veneto (Італія), якнайповніше представлені у нашому магазині-салоні.

   

Фарба та декоративна штукатурка за найнижчою ціною

Ознайомившись детальніше із нашими пропозиціями на сайті чи відвідавши наш салон-гуртівню, ви зрозумієте, що ми пропонуємо вам найкраще за найдемократичнішими цінами. Це обумовлено тим, що, дбаючи про своїх клієнтів, ми співпрацюємо  із найвідомішими брендами Західної Європи напряму. Для таких широковідомих виробників у Європі ми є єдиними представниками на теренах не лише Західної України, але і нашої держави в цілому. Цим і обумовлені наші приємні ціни та цікаві пропозиції, яких ви не зустрінете у жодному салоні-гуртівні не тільки Львова, але й інших міст.

Чому декоративні матеріали потрібно замовляти саме у нашому салоні-гуртівні?

Ексклюзивні пропозиції декорів та оздоблювальних матеріалів, виконаних за найсучаснішими технологіями та стандартами Західної Європи, високоеклогічні, практичні, довговічні, вишукані… Переваги продукції кращих виробників декорів важко перелічити. Працюючи із таким висококласним матеріалом, дизайнери мають необмежені можливості для польоту фантазії та втілення найнеординарніших рішень. Тому ваш інтер’єр чи екстер’єр обов’язково буде вражаючим та неповторним. А для того, щоб втілити це у життя вам потрібно лише відвідати наш салон-гуртівню “Візитдекор” у місті Львові за адресою вул. Богдана Хмельницького, 106 і вибрати матеріали із найширшого асортименту саме ті, які найкраще відобразять ваші мрії. Не розгубитися у розмаїтті фактур, кольорів та виробників вам допоможе фахова консультація наших високопрофесійних менеджерів. Ознайомившись із пропозиціями товару на сайті ви можете також отримати відповіді на усі запитання, що виникли, і у телефонному режимі. Ми пропонуємо вам вигідні умови співпраці та можливість вибору. Адже у нас також діє доставка товару у межах України, при цьому ви самі обираєте спосіб розрахунку: по факту отримання чи попередній. Доставка здійснюється на умовах сервісу “Нової пошти”.